“Viti më stresues”, qytetari ka merakun e 25 prillit: Humbësi t’i japë dorën fituesit, jemi vëllezër

31 Dhjetor 2020, 09:48 | Përditesimi i fundit: 2020-12-31 10:18:03

“Viti më stresues”. Ky është përkufizimi që i ka bërë 2020-tës një qytetar që telefonoi në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Më pas edhe pse tha se sot në ditën e ndërrimit të viteve nuk dua të flas për politikë e kishte edhe një mesazh për 25 prillin: Humbësi t’i japë dorën fituesit pasi jemi vëllezër.

Programe të tjera

Shiko të gjitha