Nuk pranoi martesën me detyrim/ Babai, vëllai dhe i dashuri dhunojnë 29 vjeçaren në Vlorëen, arrestohen babai, vëllai dhe i fejuari

22 Qershor, 10:24 | Përditesimi i fundit: 2024-06-22 15:29:33

Një 60 vjeçar dhe një 26-vjeçar (babë e bir) janë arrestuar nga policia ditën e sotme pasi kanë dhunuar vajzën 29-vjeçare. Po ashtu, policia ka arrestuar dhe të fejuarin e të resë.