Vlorë/ Kalonte mallra kontrabandë, arrestohen shoferi 65-vjeçar dhe dy punonjësit e pikës kufitare, një i tretë nën hetim dhe një person në kërkim

16 Qershor, 17:36

Një 63-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia pasi transportonte me kamionë dhe trajlera sasi të mëdha produktesh për konsum, të dyshuara të kontrabanduara.