Vlorë/ Pas disa orësh shpëtohet çifti belg që kishte ngecur në kanionet e Gjipesë (FOTO)

13 Qershor, 21:53

Një çift belg, i cili kishte ngecur në kanionet e Gjipesë midis Dhërmiut dhe Himarës, është arritur të shpëtohet nga zjarrëfikësit e Himarës.