Vrasja e Fatmir Xhindit/Gazetari Qyno bën deklaratën e fortë: Është zbardhur motivi dhe autori i ekzekutimit!

16 Shtator, 22:39

Në emisioni "Repolitix" është rikthye vëmendje  në vrasjen e ish deputetit të PS-së, Fatmir Xhindit , ku gazetari Qyno ka bërë deklaratën e fortë se në rrugë operative është zbardhur motivi dhe autori. Kjo ka sjellë debate të nxehta në studio me deputetin e PS-së, Xhemal Qefalia.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha