Vrasja në Kavajë, zbardhet dëshmia e Habib Rexhës: Kisha frikë për familjarët, Arian Gosa kishte hapur fjalë se do na vriste

25 Maj, 23:00

Habib Rexha ka deklaruar se e ka vrarë Arian Gosën, pasi kishte frikë se ky i fundit mund t’i bënte diçka familjes së tij. Në dëshminë që Report Tv ka zbardhur, Rexha ka treguar se Arian Gosa kishte hapur fjalë që do t’i vriste malokët dhe s’do i linte në Kavajë.

Kategori të tjera