Vrasjet e bujshme në Durrës, Henrik Hoxhaj konfirmon dëshmitë në GJKKO: Për Dorian Shkozën, Dumani më premtoi 60 mijë €! Për vëllezërit Haxhia 30 mijë €

30 Maj, 11:59 | Përditesimi i fundit: 2023-05-30 14:44:28

Henrik Hoxhaj ka dhënë dëshminë sot para GJKKO për 4 vrasje të kryera në Durrës, atentatin e vëllezërve Haxhia dhe vrasjen e Dorian Shkozës e Anxhelo Avdisë. Para trupës gjykuese, dha dëshminë për krimet që ka kryer në bashkëpunim me të penduarin e drejtësisë Nuredin Dumani.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha