Vrau shqiptarin në Itali, mister motivi! Autori ‘kyç’ gojën para hetuesve! Me viktimën ishin fqinj në Lezhë

2 Qershor, 11:57 | Përditesimi i fundit: 2023-06-02 15:51:09

Pas arrestimit për vrasjen e bashkatdhetarit të tij Alfons Kola, autori i dyshuar Petrit Gega ka ‘kyçur’ gojën para hetuesve. Petrit Gega qëndroi i heshtur gjatë marrjes në pyetje që u zhvilluan mes të martës së 31 majit dhe të enjtes.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha