Vrau veten në kushte ekstreme varfërie, Report Tv sjell pamje të shtëpisë së 48-vjeçarit! Fqinjët: Nuk e prisnim, i vinte turp se nuk paguante faturat

10 Gusht, 13:50

Mure të plasaritura e të djegura nga tymi i sobës, një divan i vjetër, një dollap me shishe plastike të përdorura shumë herë, një frigorifer me kapakë të ndryshkur, dhe ironikisht, mbi parvazin e oxhakut qirinj të kuq me kuti shkrepëse ngjitur, në mungesë të rrymës elektrike

Kategori të tjera