Xhiro me biçikleta gjatë ndalim lëvizjes dhe pa ID me vete, Shqiponjat shoqërojnë 3 djemtë

9 Maj 2020, 15:44 | Përditesimi i fundit: 2020-05-09 15:47:47

Në orët e pasdites efektivët e njësisë Shigjeta kanë konstatuar 3 djem me biçikleta teksa po lëviznin në Bulevardin Zhan D'Ark.  Ata nuk kishin autorizim dhe as karta identiteti me vete. Për t’i verifikuar personat kërkohet shoqërimi i tyre në Komisariatit nr. 1. Ata shoqërohen në komisariat ndërsa pas verifikimit marrin dhe gjobën për shkak të daljes në orarin e ndaluar. 
Shikoni episodin e plotë të Emisionit 112 (Klikoni këtu)

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha