Ylli italian Manuela Arcuri, rrëfen xhirimet në Tiranë: Shqipëria, ky vend i bukur, më solli fat! Ceremonia e martesës, dhe im bir në gjurmët e mia!

28 Tetor 2022, 14:15

Ylli i kinematografisë italiane, Manuela Arcuri, rrëfen për Report tv, xhirimet në Tiranë. Gjatë premierës së filmit “Kthetrat e Shqiponjës” të xhiruar në ambientet e Bunk’art në Tiranë, aktorja flet për Shqipërinë, të birin që dëshiron të ndjek gjurmët e saj e kurorëzimin e dashurisë disa vjeçare me Giovanni Di Gianfrancescon.

Kategori të tjera