Zbardhet atentati në ‘Don Bosko’ në janar 2022 ku u vra gabimisht Erion Çela! Shënjestër Geron Hasanbelliu! Kasandër Noga pagoi për ekzekutimin e tij

24 Shkurt, 11:32 | Përditesimi i fundit: 2024-02-24 14:23:34

Policia ka zbardhur atentatin në 'Don Bosko' në 4 janar 2022 ku u vra Erion Çela dhe u plagosën 4 të tjerë