Demokracia - Sfidë Zgjedhjet e 2021 / Të ftuar Rudina Hajdari dhe Ervin Bushati

16 Shtator, 09:29 | Përditesimi i fundit: 2020-09-16 09:30:40

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha