Do hapen disa kuti në 24 qendra votimi në qarkun Berat! KAS: Do merren si provë vetëm disa nga materialet e LSI!

15 Maj, 10:15 | Përditesimi i fundit: 2021-05-15 12:15:00

Për qarkun e Beratit do të hapen disa kuti në 24 qendra votimi, pasi kërkesës ankimore të LSI-së ku kërkon rinumërim në këto qendra zgjedhore. KAS vendosi ditën e sotme administrim dhe marrjen si prova disa nga materialet dhe dokumentet për 24 qendrat e votimit dorëzuar nga LSI duke kërkuar nga administrata e KQZ që të merret me transportin dhe hapje e kutive të këtyre qendrave votimi.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha