Zgjedhjet lokale 2023, Alibeaj: PD ka strukturat e saj! Do mundim Ramën me të gjithë shqiptarët e ndershëm

3 Tetor, 15:33 | Përditesimi i fundit: 2022-10-03 20:54:12

Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka folur për amnistinë fiskale duke thënë se grupi parlamentar ka qëndrim të unifikuar për të, po ashtu dhe pasaportat e arta.

Kategori të tjera