Zgjedhjet vendore, KQZ miraton: Votim dhe numërim elektronik edhe në Elbasan e Kamëz, jo vetëm në Vorë

1 Shkurt, 10:46 | Përditesimi i fundit: 2023-02-01 15:01:33

Votimi elektronik për zgjedhjet vendore do të impelmentohet këtë vit edhe në Elbasan e Kamëz, jo vetëm në Kamëz si në zgjedhjet parlamentare 2021.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha