Zjarri në Dropull/ Digjet në trup efektivi zjarrëfikës! Cara: Të gatshëm të bëjmë gjithçka për shërimin e tij

9 Korrik, 21:42 | Përditesimi i fundit: 2024-07-10 09:57:47

Në përpjekje me flakët e zjarrit në fshatrat Lugar dhe Grapsh në Bashkinë e Dropullit është djegur pjesërisht në trup dhe në fytyre një efektiv zjarrëfikës nga Përmeti.