Zjarri shkrumbon çatinë e 3-katëshes, pamje nga ndërhyrja e zjarrfikësve dhe policisë

4 Korrik, 16:48 | Përditesimi i fundit: 2020-07-04 16:49:15

Në fund të këtij episodi të 31-të të Emisionit 112 për këtë javë, transmetojmë pamjet nga kamera e trupit të policisë teksa zjarrfikësit dhe efektivët reagojnë në një rast zjarri pranë Qytetit Studenti në Tiranë ku çatia e një ndërtese 3-katëshe është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar.  Shiko episodin e plotë (Kliko këtu)

Kategori të tjera