Zonja me 7.500 lekë pension: Kam lindur komuniste dhe ashtu do vdes, i bëj thirrje shokut Rama që…

19 Nëntor, 10:18

Një zonjë nga Bilishti telefonoi mëngjesin e sotëm në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe kishte një kërkesë për shokun Rama siç e quajti ajo. Telefonuesja tha se Rama duhet të rrisë pensionet e fshatit por pavarësisht kësaj ankesë zonja zbuloi se ka votuar për PS dhe sërish do të votojë: “ Kam lindur komuniste dhe komuniste do të vdes” theksoi ajo.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha