Zonja pyet me kuriozitet: Nuk po na del më Monika Kryemadhi, mos është infektuar?

14 Nëntor, 10:26

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zonjë pyeti me kuriozitet se pse nuk po shfaqet në publik dhe takime këto ditët e fundit Monika Kryemadhi. Ajo tha e shqetësuar se mos kryetarja e LSI-së është e prekur nga Covid? Qytetarja deklaroj se nuk e uron një gjë të tillë por e kritikoi për faktin që nuk mban maskë gjatë takimeve.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha