Zotërisë s’i dalin llogaritë: Na dinë budallenj, me premtime po na e nxjerrin Tiranën me 60 deputetë

14 Prill, 11:50

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar nga Tirana tha se politikanët kujtojnë se populli është budalla. Zotëria kishte dëgjuar objektivat e partive dhe sqaroi se kështu i bie që Tirana nga 36 deputetë të na dali me 60. Më pas ai e zbuloi edhe votën e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha