1 vjetori i Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë/ Meta i buzëqeshur troket gotat me Daden e Mustafajn

1 vjetori i Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë/ Meta i buzëqeshur troket gotat me Daden e Mustafajn

Presidenti Ilir Meta ka qenë sot i pranishëm në 1 vjetorin e themelimit të Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, ai shfaqet i buzëqeshur duke trokitur gotat me ish-ministrat Arta Dade e Besnik Mustafaj. Bashkangjitur fotos, ai ka vlerësuar punën e Këshillit të Ambasadorëve, sipas së cilit ka dhënë një kontribut të rëndësishëm në çështje të rëndësishme të politikës sonë të jashtme.

'Kënaqësi të uroja sot Këshillin e Ambasadorëve Shqiptarë për 1-vjetorin e themelimit të kësaj nisme, që me kontributin, përvojën, analizën e çmuar dhe këshillat profesionale po jep një ndihmë të vyer në çështje të rëndësishme të politikës sonë të jashtme. Urtësia e këtij Forumi gjithëpërfshirës meriton të mbështetet', shkruan presidenti Meta krah fotos.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Keshilltari gjon: 30/05/2019 11:23

  Me fal zoti President po Arta dhe Paskali nuk kane qene ambasadore as nje dite, une po o nuk me ftoj njeri. Ku aman konsiston puna e ketij keshilli haha puna e cmuar zero me xhufke.

  Përgjigju
 • Drejtësia po vjen: 30/05/2019 06:25

  qesh mir ai që qesh i fundit.......

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zjarri në fabrikën e ‘Deutsch Color’, pronari në polici: Punoj me klientë të huaj, mosrespektimi i kontratave dëm i madh

Zjarri në fabrikën e ‘Deutsch Color’, pronari në polici: Punoj me klientë të huaj, mosrespektimi i kontratave dëm i madh