10 ide fotosh për të qenë 'supercool' në ditët e mbetura të verës

10 ide fotosh për të qenë 'supercool' në ditët e mbetura të verës

Foto ilustruese

Na mbeten dhe 10 ditë nga ardhja e vjeshtës, por shumica prej nesh vijojnë të shijojnë pushimet në plazhet e bukura të vendit tonë.

Pas çdo vere të nxehtë ato që na mbeten janë kujtimet, e për këtë i  memorizojmë në mendje dhe në shkrepjen e fotografisë "perfekte të pushimeve".

Njihuni me 10 ide frymëzuese për të qenë pushuesit me fotot më "supercool" në rrjete sociale.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com