10 ilustrime që tregojnë se nënat 'bëjnë' magji

10 ilustrime që tregojnë se nënat 'bëjnë' magji

Magjia ekziston dhe ne e shohim atë çdo ditë. Magjistarë janë nënat tona, njerëzit e veçantë në jetën tonë që çdo ditë bëjnë mrekulli.

Duhet të kenë ndonjë sekret ose hile, pasi në të kundërtën si mund të jenë krijesa aq perfekte? Më poshtë do ju sjellim si ilustrime që do ju tregojnë aftësitë "magjike" të një nëne.

Pasi të shihni këto foto...si imazh do të keni para syve tuaj nënën apo jo...

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Rusi-Kinë, Peskov: Bisedimet mes Putinit dhe Xi Jinping zgjatën më shumë se sa pritej

Rusi-Kinë, Peskov: Bisedimet mes Putinit dhe Xi Jinping zgjatën më shumë se sa pritej