10-vjeçari u përplas për vdekje në një lokal në Bërxullë, fqinji: Edhe gjyshi i tij me të njëjtin emër vdiq po nga një aksident

 

Fqinjët e 10-vjeçarit që humbi jetën nga aksidenti tragjik thonë se shpejtësia me të cilën ka ardhur makina dhe është përplasur në lokal ka qenë shumë e lartë. Për gazetaren e Report Tv, Ledina Jakimi një fqinj tha se edhe gjyshi i 10-vjeçarit, me të njëjtin emër Sherif, ka ndërruar jetë nga një aksident 10 vite më parë.

‘E kam fqinj. Nuk të lënë rehat në punë tënde. Unë nuk e di se çfarë bën ky shtet kjo polici! Ka qenë në punën e vet. Ka qenë me shpejtësi marramendëse edhe gjyshi me të nijetin emër ka ndërruar jetë nga një aksident 10 vite më parë. I vendosën emrin djalit të vogël Sherif, si gjyshi.’- tha fqinji.


Lajmi kryesor:

EKSKLUZIVE/ Momenti i përplasjes fatale në Bërxullë ku vdiq 10 vjeçari! REPORT TV sjell videon e aksidentit tragjik, makinat me shpejtësi skëterrë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik