1,2,3...'mbani frymën'! Meta publikon foto nga plazhi me Bes Kallakun dhe 'gazetarin e pavarur' Çim Peka

1,2,3...'mbani frymën'! Meta publikon foto nga plazhi me Bes Kallakun dhe 'gazetarin e pavarur' Çim Peka

"Në Shqipëri ka diell për të gjithë! Në çdo stinë"...është kjo diçitura që presidenti Meta ia ka bashkangjitur fotos që ka publikuar në rrjetet sociale këtë të shtunë.

Meta ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë nën shoqërinë e aktorit të humorit, Bes Kallaku dhe gazetarin Çim Peka. Ky i fundit, drejtues i portalit Syri.Net, që publikoi lajmin e rremë për tërmetin dhe që kreu i shtet së bashku me ish-kryeministrin Sali Berisha e lavdëron si një nga gazetarët e pavarur dhe të shkëputur nga politika, edhe pse kjo foto "thotë" të kundërtën.

Duhet thënë se për një foto Instagrami, treshja është detyruar që të "mbajë frymën", pasi format e tyre trupore, veçanërisht e presidentit Meta lënë për të dëshiruar.

Postimi i presidentit Meta në Instagram

Megjithatë, duhet theksuar se daljet e tyre janë të shpeshta.

Meta me Cim Pekën dhe Bes Kallakun

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Thjesht per kuriozitet: 13/10/2019 10:24

  Nese dikush Mund te pergjigjiet... Tatuazhi I Bes Kallakut eshte portreti i babes Ilir?????

  Përgjigju
 • Drejtësi po vjen: 13/10/2019 08:55

  drejtësia po vjen dhe do ket për të gjthë.Lutemi që të filloj nga plehrat që jan në pushtet ,,si ky injorant.

  Përgjigju
 • Floriri: 12/10/2019 18:16

  Ky na hapi barkun ka qe kur eshte bere president na ben reklame brekesh e kafshesh , a thua se kjo eshte detyra e presidentit Kjo detyre kerkon njerez me reputacion e serioze jo karnavale si Meta , qe nga halli do humor qe ja japin pa para keta dy shoqeries Ti shohim sa te gatshem do jen mbas shkarkimit si president kur do kete me shume nevoje O deputete kerkoni te shkoje te vizitohet, se si nga ato qe thote e vepromet qe ben eshte jo normal e po na ikin presidenti per dhjame

  Përgjigju
 • KARRRRAGJOZI meta: 12/10/2019 17:56

  O çfar store qen peka njeriu më i pështir malok me kokën plot me mora dhe bythlëpirsi më ordiner i kombit Shqiptar. Bes Kallaku fshatar që ka kaluar në delir Imperjal. E KAKA e kombit me bllok në dor KARAGJOZI mē ordiner si President nē historin e Shqipris. O Zot çi ka gjet Shqiptarët e shkret . O Zot bekoje Popullin e shum vuajtur Shqiptar. E mallkuar qofshin plera si like floriri.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Braktiset Vodica në Ersekë, 30 familje! Sakrifica e mësuesit ‘hero’ për t’i dhënë dije nxënësit të vetëm në fshat

Braktiset Vodica në Ersekë, 30 familje! Sakrifica e mësuesit ‘hero’ për t’i dhënë dije nxënësit të vetëm në fshat