15 personat që do t’ju frymëzojnë për t'u kujdesur për trupin (FOTO)

15 personat që do t’ju frymëzojnë për t'u kujdesur për trupin (FOTO)

Gruaja që ndryshoi nga 90 kg në 61 kg

Kur bëhet fjalë që të merresh me ushtrime fizike apo të fillosh palestrën, përtacia është në nivelin më të lartë të saj.

Por Viti i Ri, periudha që ne e teprojmë shumë me ushqimet ka kaluar e duhet ta gjejmë nervin për të ndryshuar gjërat nga të cilat jemi lodhur.

Të gjithë duhet ta bëjnë përpjekjen për ta ndryshuar gjendjen e tyre fizike.

Por diku duhet të gjendet frymëzimi, përmes fotove të mëposhtme disa prej jush edhe mund ta gjejnë atë sadopak.

Duke u bazuar në njerëzit që janë pjesë e fotove, nuk ka rëndësi as mosha që të kujdesesh për trupin, por thjesht të gjesh vullnetin për të ndryshuar diçka për mirë në jetën tënde.

Ora 21:07
15 fotografitë që do t’ju frymëzojnë për të filluar ushtrimet fizike
1/15
 • Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

   Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?  ×

  Lajmi i fundit

  VIDEO/ Vrasja e efektivit në veri të Kosovës, policia dhe KFOR shihen në afërsi të Banjskës

  VIDEO/ Vrasja e efektivit në veri të Kosovës, policia dhe KFOR shihen në afërsi të Banjskës