15 vajzat që nuk janë renditur kurrë si të bukura..por që të mbushin me frymëzim

Të gjithë duhet të mësojmë se si të vlerësojmë të ndryshmen në shoqërinë tonë. Edhe, sot njerëzit janë të pirur të paragjykojnë të tjerët për pamjen e jashtme.

Fatkeqësisht, vajzat me bukurinë jashtë standardeve që të përcaktuara nga rrjetet sociale, nënvlerësohen. Duhen shumë guxim për të pranuar veten dhe për të mos rënë pre e klisheve, në një kohë kur bota është e mbushur me të tillë.

Më poshtë do të sjellim disa nga vajza të mrekullueshme, frymëzim që renditen ndër femrat më të bukura në botë për atë çfarë përfaqësojnë.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Hidhen me këmbë e me duar, kërcimi epik i dy mjekeve kur shërohet pacienti i fundit me COVID