17 tatuazhe në trup, Dua Lipa zbulon se cili prej tyre ka kuptimin më të veçantë

17 tatuazhe në trup, Dua Lipa zbulon se cili prej tyre ka kuptimin më të veçantë

Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa numëron plot 17 tatuazhe në trup, shumica e të cilëve kanë kuptime domethënëse për të. Por, një prej tatuazheve ka një rëndësi tepër të veçantë për Duan.

Tatuazhin e parë Dua ia ka dedikuar vendit të saj. Në vitin 2015, Dua bëri tatuazhin e parë “Sunny Hill” në parakrah.  

“Sunny Hill”, në shqip do të thotë “Kodra e Diellit”, një lagje në Prishtinë ku kanë jetuar prindiërit e saj. Pikërisht për këtë arsye, ky tatuazh ka një rëndësi të veçantë për Duan.

“ Është lagjja ku janë rritur dashuria e mi në Kosovë. 'Sunny Hill' u bë emri i fondacionit tonë dhe më pas emri i festivalit tonë. Ka një kuptim të veçantë për mua.”, ka thënë Dua.

Tatuazhi i Dua Lipës

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

A jeni gati për këto ditë? Janë festive... horoskopi për ditën e sotme

A jeni gati për këto ditë? Janë festive... horoskopi për ditën e sotme