18-vjeçarja shqiptare humb jetën në aksident në Greqi, i dashuri: Mesazhet e fundit që shkëmbeva me të

18-vjeçarja shqiptare humb jetën në aksident në Greqi, i dashuri: Mesazhet e fundit që shkëmbeva me të

Një 18 vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një aksident në Greqi.

Teksa po kthehej nga puna, me kushërirën e saj që ndodhet tashmë në spital, jashtë rrezikut për jetën dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë humbën jetën shqiptarja dhe një vajzë që ndodhej në mjetin tjetër të aksidentuar.

I dashuri i 18-vjeçares shqiptare, personi i fundit që e ka kontaktuar para aksidentit, ka treguar për mesazhet e fundit që shkëmbeu me të dhe ankthin që përjetoi kur mësoi lajmin tragjik.

I thashë natën e mirë në orën 23:10. Ajo doli nga puna, doli për shëtitje me kushërirën e saj, më dërgoi një foto të fytyrës së saj dhe kaq. I dërgova mesazh, rashë në gjumë dhe nuk më tha kurrë natën e mirë. Mamaja e saj më telefonoi në mëngjes”, thotë i dashuri i 18-vjeçares shqiptare.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Avenue Athinë-Souniou, në lartësinë e Varkizës, pak pas liqenit të Vouliagmenit, raportojnë mediet greke.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Pas 5 vitesh bashke, Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!

Pas 5 vitesh bashke, Chiara Ferragni dhe Fedez i japin fund martesës?!