2 fitore në 15 ndeshje, shokon trajneri i Chelsea-s: Tifozët më kanë uruar vdekjen mua dhe fëmijëve të mi

2 fitore në 15 ndeshje, shokon trajneri i Chelsea-s: Tifozët më kanë uruar vdekjen mua dhe fëmijëve të mi

Trajneri i Chelsea-s Graham Potter

Në 15 ndeshjet e fundit në krye të Chelsea-s trajneri Graham Potter ka marrë vetëm 2 fitore. Një shifër katastrofike, duke patur parasysh se në merkaton e verës dhe atë të janarit klubi londinez ka harxhuar gati 650 milionë paund për t’u përforcuar.

Pavarësisht kësaj drejtuesit nuk janë nxitur të shkarkojnë trajnerin, i cili ka shokuar me intervistën e fundit të dhënë për ‘Daily Mirror’. Pyetjes se duket sikur atij nuk i bëhet vonë për rezultatet Potter është përgjigjur: “Pyetni familjën time për këtë. Disa tifozë më kanë thënë se më duan të vdekur sëbashku me fëmijët e mi”.

Një deklaratë shokuese që vjen pas disa emaileve shokuese që trajneri i Chelsea-s ka marrë. Shumë shpresojnë që të dielën Chelsea të fitojë kundër Tottenham në Premier League në atë që cilësohet si derbi i Londrës.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit