2 lokalet të shkrumbuara, çfarë ka mbetur pas zjarrit të madh në Shkodër

Kjo është pamja e 2 lokaleve pas fikjes së zjarrit të madh që ka rënë mbrëmë në Shkodër në orët e para të mëngjesit.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, 2 lokalet janë shkrumbuar.

Por pavarësisht zjarrit të madh, ka vetëm dëme materiale në lokale e jo në banesa.


Lajmi kryesor:

Zjarr i madh në Shkodër/ Shkrumbohen gjatë natës 2 lokale, shkak plasja e bombolës! Digjet fasada e pallatit, ballkonet... e grilat por shpëtojnë banesat (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Britania thotë se po furnizon Ukrainën me armë antitank