2 të rinj marrin me forcë brenda makinës 38-vjeçarin dhe e dhunojnë në Tiranë! Në pranga 25-vjeçari, nën hetim dhe një vajzë

2 të rinj marrin me forcë brenda makinës 38-vjeçarin dhe e dhunojnë në Tiranë! Në pranga 25-vjeçari, nën hetim dhe një vajzë

Foto ilustruese

TIRANË-  Një 25-vjeçar me iniciale D.D., është arrestuar, ndërsa një vajzë, 29 vjeç, me iniciale D.D., është vënë nën hetim, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin dyshohet se kanë marrë me forcë një person në mjetin e tyre ku dhe e kanë dhunuar.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet, ndërsa dy të rinjtë, 25-vjeçari i arrestuar është nga Tirana, ndërsa vajza e vënë nën hetim është nga Shkodra. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje