24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Pamjet e para nga banesa ku ndodhi krimi i rëndë në Përmet

Ekspertë të kriminalistikës kanë mbërritur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në banesën në Përmetku ndodhi krimi i rëndë.

Report TV sjell pamjet e para nga vendi i ngjarjes.

68-vjeçarja Zeniat Muhollari u vra nga djali i saj 24 vjeç.

I riu Albi Muhollari, dyshohet se ishte në gjendje depresioni kur ka mbytur me plastmas nënën.

Të dy prej kohësh jetonin në Amerikë, dhe ishin kthyer vetëm 4 ditë më parë në Përmet për pushime.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Dyshohet se ishte në depresion, 4 ditë më parë u kthye nga Amerika


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Himarë/ Ndezën zjarr dhe dogjën sipërfaqe me ullinj dhe shkurre, 2 persona nën hetim (Emrat)

Himarë/ Ndezën zjarr dhe dogjën sipërfaqe me ullinj dhe shkurre, 2 persona nën hetim (Emrat)