25 gëzhoja në vendin e ngjarjes, detaje nga masakra ku u vranë 6 shqiptarë në Greqi! Autorët ikën me një mjet të zi dhe një motor

25 gëzhoja në vendin e ngjarjes, detaje nga masakra ku u vranë 6 shqiptarë në Greqi! Autorët ikën me një mjet të zi dhe një motor

1694452307_greqi.jpg

Greqia është tronditur nga një masakër e rëndë, ku dyshohet se 6 shqiptarë kanë mbetur të varrë. Ata janë zënë në pritë nga një banë rivale të cilët i kanë qëlluar me armë dhe janë larguar. Të gjashtë shqiptarët kanë qenë brenda një makine dhe pesë prej tyre vdiqën në vend, ndërsa një njëri arriti të dalë nga makina dhe më pas humbi jetën. Autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes me një makinë të zezë dhe një motor.


Lajmi kryesor:

Masakër në Greqi, ekzekutohen me pistoletë 6 persona! Mediat: Dyshohet se janë shqiptarë! Larje hesapesh mes bandave, u zbrazën mbi 20 plumba (FOTO + VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg