25 vjeçari në Tiranë u qëllua pas shpine! Efektivi: S'doja ta vrisja, por ta qëlloja në pjesën e poshtme të trupit! E paralajmërova 'ndal policia'

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Klodjan Rashës nga efektivi i policisë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë.

Gazetari i Report Tv Arsen Rusta ka thënë se polici e ka qëlluar pas shpine të riun.

Duke iu referuar dëshmisë së policit, gazetari thotë se ai nuk ka dashur që ta vrasë, por ka dashur që ta qëllojë në pjesën e poshtme të trupit. Por kur e ka qëlluar herën e dytë nga errësira nuk e ka parë se ku e kapur plumbi.

"Kam dashur që ta qëlloj në pjeset e poshtme të trupit. Qëllova njëherë dhe pastaj  qëllova për të dytën herë dhe nga errësira nuk e kuptova se ku qëllova. Sdoja ta vrisja e kam paralajmëruar disa herë që të ndalet", është kjo një pjesë tejtër e dëshmisë së zbardhur.


Lajmi kryesor:

Shkeli orën policore, polici qëllon për vdekje të riun në Tiranë! Arrestohet efektivi! Kamerat pranë vendit të ngjarjes të fikura


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me 21 viktima në Teksas, Biden: Kur do t'i japim fund tregtimit të armëve