3 djem të dehur me një transgjinore në hotel, detajet e historisë rozë sot në Durrës që përfundoi me 1 të plagosur

1639041476_policiadurres715x400.jpg

Të tjera detaje janë mësuar nga ngjarje e mëngjesit të sotëm në Durrës.  3 djemtë mësohet se kanë qenë me një vajzë transgjinore.


Lajmi kryesor:

3 djem dhe 1 transgjinore 22-vjeçare në një dhomë hoteli në Durrës, plas arma! 26-vjeçari tenton të vrasë shokun e tij, 2 në pranga dhe 2 në kërkim


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

‘Basha je non grata’, militantët berishistë me pankarta në Fier: Atë që na ka bërë ai s’na e ka bërë as Rama! Jemi të zhgënjyer