3 viktima në Berat/ E moshuara mes lotëve: O bir si ike kështu, more të rinjtë o bir! S'po na mban vendi

Në një intervistë për Report Tv, një nga fqinjët, mes lotëve ka mundur të tregojë shumë pak nga ngjarja e rëndë.

"O bir, bir, si ike kështu o bir, more dhe të rinjtë o bir! S'na mban vendi. Jemi rritur në një familje, hanim pinim tok", tha e moshuara.


Lajmi kryesor:

Tragjike në Berat/ Po pastronin pusin dhe asfiksohen nga gazi, vdes i moshuari me dy nipërit...u bllokuan për rreth 30 minuta në thellësi (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën