34 vjeçarja shqiptare në Greqi, denoncon dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti i saj! 44 vjeçari bie në prangat e policisë, i gjendet një pistoletë

34 vjeçarja shqiptare në Greqi, denoncon dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti i saj! 44 vjeçari bie në prangat e policisë, i gjendet një pistoletë

Foto ilustruese

Një 34 vjeçare me banim në Greqi, ka denoncuar në policinë e ishullit ‘Kos’, dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti shqiptar. Sipas denoncimit të bërë i cili është dorëzuar të shtunën e kaluar, shqiptari 44 vjeçar është afruar me makinë drejt ish gruas së tij teksa kjo e fundit po ecte me miqtë e saj dhe më pas i ka nxjerrë armën duke e kërcënuar.

Në të njëjtën pasdite, 44 vjeçari shqiptar, u arrestua dhe dorëzoi edhe pistoletën e tij së bashku me një kuti ku mbante fishekët.

Shqiptari ka mohuar akuzat e ngritura dhe ka bërë një denoncim për kallëzim të rremë ndaj ish-bashkëshortes. Ndaj tij është ngritur akuzë për armëmbajtje pa leje, kanosje dhe shantazh përmes videove pornografike.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

E kryer/ Jasir Asani bën ’bingo’, klubi i La Ligas i ofron kontratë dy vjeçare! Gwangju bëhet pengesë

E kryer/ Jasir Asani bën ’bingo’, klubi i La Ligas i ofron kontratë dy vjeçare! Gwangju bëhet pengesë