POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Ksamili vendi ideal për pushime'
Msn poston videon në faqen e parë

"Ksamili është vendi ideal për të pushuar"- kështu e ka titulluar videon me pamjet dhe bukuritë e një prej perlave turistike shqiptare.Ksamili është nje nga vendpushimet bregdetare më të frekuentuara, nga turistët vendas dhe të huaj të cilët mesa duket edhe nga video e publikuar në faqen e MSN do të ndikojë jo pak në zgjedhjen e tyre për ta vizituar jugun e Shqipërisë

Komento