4 cm kockë e munguar në krah e i dobësuar, ndryshimi drastik i ushtarit, pasi u mor peng 4 muaj nga rusët (FOTO)

4 cm kockë e munguar në krah e i dobësuar, ndryshimi drastik i ushtarit, pasi u mor peng 4 muaj nga rusët (FOTO)

Mykhailo Dianov

1664032768_si.jpg

Mykhailo Dianov

Një ushtar ukrainas ka zbuluar plagët e tij të luftës! Mykhailo Dianov u mbajt rob nga rusët për gati 4 muaj, pasi u lirua së bashku me 215 të tjerë në një shkëmbim që u bë mes 2 palëve. Fotot janë të tmerrshme. Ai është dobësuar, i zbehtë me plagë dhe mavijosje në krah dhe fytyrë. Referuar shtypit ukrainas, krahu i tij i djathtë mbetet i pashëruar dhe i mungojnë 4 cm kockë.


Lajmi kryesor:

Lavrov në OKB: BE e nënshtruar nga diktatura amerikane! Zelensky: Putini Po ju dërgon të vdisni!Moska shkarkon një gjeneral, në vend të tij ‘kasapi i Mariupolit’


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)