45 minuta diskutime! Parlamenti Gjerman voton rezolutën për çeljen e negociatave për Shqipërinë

45 minuta diskutime! Parlamenti Gjerman voton rezolutën për çeljen e negociatave për Shqipërinë

Pas 45 minutash, mbyllet diskutimi. Parlamenti Gjerman voton rezolutën për çeljen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Në pritje të vendimit...


Lajmi kryesor:

Merret vendimi/ Gjermania i thotë 'PO' Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për çeljen e negociatave me BE me 2 kushtet


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!