6 dhjetori ditë pushimi? Rama: Jo, puna vazhdon normalisht

 

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se 6 dhjetori, dita kur do të mbahet në Tiranë samiti BE-Ballkani Perëndimor nuk do të jetë ditë pushimi zyrtar ashtu siç ishte raportuar. Rama theksoi se puna do të vazhdojë normalisht.

Nuk është marrë ditë pushimi. Lajmi rremë dhe puna do të vazhdojë normalisht.


Lajmi kryesor:

Protesta e Berishës më 6 dhjetor, Rama: Masat e sigurisë s'negociohen, standard i vendosur nga Këshilli Evropian! Ditë historike, s’e marrin dot peng


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Vendim befasues nga gjykata e Madridit: Superliga europiane mund të organizohet, UEFA dhe FIFA mos të dënojnë pjesmarrësit

Vendim befasues nga gjykata e Madridit: Superliga europiane mund të organizohet, UEFA dhe FIFA mos të dënojnë pjesmarrësit