A do të bashkëpunojë me mbështetësit e Berishës? Basha: PD do të gjejë demokratët e humbur në gjithë Shqipërinë

A do të bashkëpunojë me mbështetësit e Berishës? Basha: PD do të gjejë demokratët e humbur në gjithë Shqipërinë

1641661963_Screenshot3.jpg

Basha një ditë më parë tha se s'do negociojë me Berishën, por teksa u pyet nëse do të negocionte me ata që mbështesin ish-kryeministrin, theksoi se do e marrin vlerësimin nga demokratët dhe Partia Demokratike. Basha deklaroi se le të ketë një zhvillim të PD me ato demokratë që i kanë humbur.

“Do ta shtrijmë procesin anembanë Shqipërisë. Rama dhe Berisha do marrin atë që meritojnë”-tha Basha.

 


Lajmi kryesor:

Protesta e dhunshme, Basha surprizon: Policia ndërhyri 1 orë e 30 min me vonesë! Sot për Berishën dita e fundit politike, donte të vdekur por doli me ‘arkivolin’ e tij


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Fëmijët e jetimores shanse për t’u kthyer në familje! 25 familje në Korçë e Vlorë trajtim për të rimarrë fëmijën