Këngëtari Maluma koncert në Tiranë për ditën e Verës

Maluma

Këngëtari kolumbian me famë botërore Maluma do të mbajë koncert në Tiranë më 14 mars në ditën e Verës.

Si pjesë e turneut të tij botëror, një nga këngëtarët më të kërkuar në botë, i cili numëron miliarda klikime në Youtube, do të zhvillojë një koncert në Tiranë.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe krybashkiaku Veliaj me anë të një postimi në Instagram.

Koncerti i tij i parë i fillim-turneut nis në Dubai me 14 shkurt dhe i fundit daton më 2 prill në Mbretërinë e Bashkuar.

Nëse shkojmë në faqen e tij “Meet & Greet, del fotoja promovuese e turneut të këngëtarit kolumbian, “Maluma World Tour, Tirana 14/03/2020”, duke caktuar datën e saktë, me një çmim të kripur për shqiptarët.

370 dollarë është çmimi i biletës, i cili përfshin një foto me këngëtarin.

Postimi i Veliajt

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento

Komente

  • Omgj: 24/01/2020 22:43

    Po ne Bruksel Maluma te 30 euro rrotulohej bileta apo rrip te rrjepim ne vendin e paradokseve ku gdhihesh pa lek e ngrysesh milioner

    Përgjigju