A është Henri Çili peshku i madh? Meta: Mos u çudisni po të dalë ndonjë lajm për 2 të prekur me koronavirus pranë presidencës

Presidenti Meta ka reaguar nga Konferenca për shtyp për arrestimin e Henri Cilit, pyetur nëse do të konsiderohet ky i fundit është peshku i madh.

"Secili që ka probleme me ligjin duhet të përballet përpara organeve të drejtësisë pavarësisht në situanë ku ndodhemi. Nuk do të habitesha sikur nesër të dëgjoni se Fatos Lubonja dhe Artur Zheji u arrestuan se dyshohet se organizojnë CAMORRAN për shkak se kanë lidhje me Italinë. Nuk do të habitesha nëse do të dëgjoja se pranë presidencës u ndaluan dy persona me koronavirus. Alerti është diku tjetër për të krijuar ngjarje dhe fokuse që duan të krijojnë", u shpreh Meta.


Lajmi kryesor:

Betimet për në Kushtetutese/ Meta: Komisioni i Ligjeve mashtroi në raport... nxjerr si 'provë' Dvoranin pasi e paditi dhe SOROS (VD)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?×

Lajmi i fundit

John

Edhe sot temperatura të larta, ja parashikimi i motit