A janë këto shtëpitë e ëndrrave
tuaja? Ja disa modele mobilimi

A janë këto shtëpitë e ëndrrave<br />tuaja? Ja disa modele mobilimi
Çdo familje, veçanërisht ato të porsa krijuara ëndërron për një shtëpi komode, të ngrohtë, ku të mbizotërojnë ngjyrat dhe një arkitekturë që e bën shtëpinë vendim më të rehatshëm për  ju.

Sigurisht që e gjithë kjo kërkon veçse imagjinatë krijuese, edhe një shumë të mirë parash.

Por disa sugjerime e modele për të dizenjuar dhomën tuaj të gjumit, kombinoni ngjyrat në kuzhinë, e sistemoni mobiljet, nuk do të ishin kurrë të tepërta e as të kushtueshme.

Ju mund ta nisni nga një detaj i vogël si ngjyra e mureve në raport me ngjyrën e pllakave, ose forma e tryezës së ngrënies në raport me madhësinë e kuzhinës.

Këto janë detaje që do ta bëjnë shtëpinë tuaj ti ngjajë një copëze arti.
shtepia
shtepia
sht
sht
sht

 Redaksia Online
 (al.h/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj