Ja si janë veshur VIP-at botërorë për Halloween

Ja si janë veshur VIP-at botërorë për Halloween

Cardi B

Halloween festohet në çdo vend të botës, por ne gjithmonë i kushtojmë rëndësi veshjes së vipave botërorë, sepse ndikohemi nga stili që ata preferojnë.

Ka rënë në sy që shumë vipa janë veshur si persona të tjerë të famshëm.

Për shembull këngëtarja Rita Ora ka preferuar të ngjajë si Post Malone, Kim Kardashian si Pamela Anderson, Kendall Jenner si Fembot nga Austin Powers,  Harry Styles si Elton John, etj.

Nuk dihet arsyeja se pse të famshmit kanë preferuar këto veshje, por gjithsesi duken shumë ndryshe dhe stil.

Beyonce dhe Jay Z kanë preferuar të jenë ndryshe, ata janë veshur si dy atletë olimpikë, ku këngëtarja ka rënë në sy me ngjyrën rozë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet