Abuzoi me të miturën, banorët flasin për tutorin: Stefan Koloi burrë i mirë, dëgjonim zëra në lokalin e tij por e mbante të mbyllur

Dy banorë të zonës kanë reaguar për arrestimin e Stefan Koloit, i cili akuzohet se kishte përshtatur lokalin e tij si ambient për shfrytëzim prostitucioni duke abuzuar me një 13-vjeçare. Banori për mikrofonin e Report Tv tha se Koloin e njihnin si një burrë të mirë, që shikonte hallin e tij. Sakaq, ata shprehen se lokalin e kishte të mbyllur, por dëgjonin dhe zëra njerëzish.

Kujtojmë se Stefan koloi u arrestua së bashku me kryeinspektori Petraq Rako, 63 vjeç pasi akuzohen se abuzuan seksualisht me një 13-vjeçare dhe më pas ta përdornin këtë të fundit për prostitucion.

"Stefani, njeri i mirë në punë të tij, se ç'kishte ai në mëndje nuk e dijmë. E ka mbyllur ai, nuk punonte në lokal. Vetë ai vinte këtu për të pastruar.Lokali nuk ka qenë i hapur. Ay vinin gra, kishte zëra, por nuk e di kur vinin e kur dilnin."-tha banori.


Lajmi kryesor:

Sarandë/U kap duke kryer marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare, arrestohet kryeinspektori! E mitura shfrytëzohej për prostitucion, në pranga dhe tutori (FOTO)


M.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba