Adriana Lima lidhet me Justin Bieber?

Adriana Lima lidhet me Justin Bieber?
Prej disa kohësh kanë nisur spekullimet mediatike për një lidhje të mundshme  mes idhullit të adoleshentëve Justin Bieber dhe supermodeles Adriana Lima.Sipas “Us Weelky” çifti është parë duke hyrë në një hotel luksoz në Kanë duke kaluar së bashku një natë pasioni.

Por “People” ka publikuar se modelja e ka refuzuar këngëtarin, ndonëse ai ka dashur të krijojë një lidhje me të.

Vetëm disa javë më parë Adriana Lima i ka dhënë fund martesës së saj me Marco Jariç.Ndërkohë që Bieber ka postuar një foto me Limën në Instagram. Por të jetë e vërtetë se mes Bieber dhe Limës të këtë nisur një histori dashurie?

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve